ОБЩИЕ РЕКОМЕНДАЦИИ ПО ПРАВИЛЬНОЙ ЭКСПЛУАТАЦИИ И ОБСЛУЖИВАНИЮ ГИДРАВЛИКИ

lastre21

Гідравлічні системи і прилади повсюдно зустрічаються в діяльності людини. Важка техніка, машини, комбайни оснащують гідравлічними двигунами, гидронасосами, універсальними насосними агрегатами. У величезних кількостях випускаються різноманітні гідравлічні рідини, гідророзподільники, гідроклапани. Всі ці складові в обов’язковому порядку потребують обслуговування, профілактичних роботах і регулярній заміні комплектуючих. Але і це не все! Щоб ваші гідронасоси та інші системи працювали злагоджено, ефективно і тривалий час, слід дотримуватися досить простих правил:

Дотримуйтесь чистоту. Неймовірно важливо підтримувати чистоту в гідравлічній системі. Для цього всі отвори в універсальному насосному агрегаті повинні бути ретельно закриті після проведення очисних робіт. Пам’ятайте, про те, що не можна проводити зварювальні роботи або розпил матеріалів близько гідравлічних систем під час їх функціонування, оскільки дрібні частинки металу або пилу можуть потрапити на механізми і як наслідок, в саму систему.
Обладнання для очищення також має бути чистим. Деякі механіки для очищення універсальних насосних агрегатів УНА-5000 ЕО-4321 АТЕК?881 застосовують стиснене повітря. Важливо, щоб цівка повітря проходила через фільтр, оскільки навіть найменші частинки пилу, що вилітають під тиском, можуть нашкодити приладу або його окремих складових.
Не використовуйте ущільнювальні стрічки на з’єднаннях. Дуже часто для гідромоторів серії 210 та інших гідравлічних агрегатів деякі недосвідчені майстри використовують тефлонові стрічки в якості ущільнювача для сполук. Цього робити не можна, оскільки стрічка може відірватися і потрапити в систему.
Всі з’єднання повинні бути закріплені і підігнані. Під час установки гідронасоса 210.12.06.05 і двигунів приводу, слід особливо скрупульозно дотримуватися цього правила. Зазор може становити не більше 0,02 мм
Використовуйте тільки якісні труби із сталі. Бажано використовувати безшовні сталеві труби, оскільки в них не осідає бруд, і не утворюється іржа. Небажано зварювати трубу, оскільки в місці зварного шва часто збирається іржа і бруд. Крім цього, може виникнути додаткове напруження, яке негативним чином позначається на роботі всієї системи.
Трубу слід згинати, а не формувати зварюванням з декількох складових. Намагайтеся уникати кутових з’єднань для гідронасосів серії 210, оскільки вони ведуть до зниження тиску. Всі вигини мають бути максимально плавними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *