Ремонт гидромоторов Poclain Hydraulics

Ремонт гідромотори Poclain — послуга, яку можна отримати в спеціалізованій компанії Гідропром в Україні. Вона містить в собі:

Проведення діагностики шляхом розбирання і дефектації агрегату.
Заміну деталей, які вийшли з ладу або сильно зношені.
Огляд частин агрегату на наявність дефектів (відколів, тріщин, подряпин, корозії) і їх усунення.
Промивання, очищення від пилу, бруду.
Збірка, перевірка.

Доставити гідравлічний мотор Poclain Hydraulics можна самостійно або компанією-перевізником. Після проведення діагностичних заходів, фахівець погоджує з замовником подальші дії.

Звертаючись до компанії, кожен клієнт отримує:

Якісний ремонт гідромоторів з використанням оригінальних деталей від світових виробників.
Вигідні умови співпраці (оплата, доставка, терміни).
Гарантію на всі послуги та придбані товари.

Ціна ремонту гідромотора Поклайн залежить від складності виконаних робіт.

Ремонт гидромоторов Poclain Hydraulics в Украине. Лучшая цена!
Звоните +38(098)193-32-65

Причины поломок гидромоторов Poclain

Гідромотори Poclain Hydraulics (Франція) мають хороші експлуатаційні характеристики і тривалий термін служби, справляються з високими навантаженнями. Широко застосовуються в мобільних машинах сільського господарства, вантажної техніки, стаціонарному обладнанні різної промисловості. Вихід з ладу може бути спровокований наступними діями:

Неправильний підбір гідравлічного мотора. Спецтехніка оснащується гідравлічними системами з певними технічними параметрами. Гідравлічний мотор, який не відповідає критеріям, швидше зношується і ламається.

Порушення при використанні. Недотримання допустимого навантаження, перевищення норм, зазначених в інструкції тягне за собою появу несправностей.

Ремонт гідромотора Poclain потрібно в разі відсутності тривалого регламентного обслуговування. Будь-яка гідравлічна система оснащена резино-технічними виробами, у яких невеликий термін служби. При їх знос, частинки потрапляють в робочу рідину, що вкрай небажано і вл ечет за собою поломки. Тому, своєчасне ТО допоможе уникнути багатьох несправностей і простою обладнання.

Робота техніки при виявлених поломки. При виявленні дрібних несправностей (наприклад, витік робочої рідини), продовжувати роботу не рекомендується, оскільки це призведе до більш складних проблем. Деякі нехтують цим правилом, в результаті отримують складний ремонт і тривалий простій. 

Распространенные поломки гидромоторов Poclain

При дотриманні правил використання і своєчасної заміни зношених компонентів системи, гідромотор Poclain Hydraulics працює без збоїв. Виявити несправність досить просто. Уважність співробітника, який працює з обладнанням — запорука продуктивності обладнання. Першими симптомами несправностей є: зниження потужності, порушення при запуску, нехарактерні шуми і вібрації.

Ремонт гидромоторов Поклайн выполняется в таких случаях:

      Несправності пов’язані з робочою рідиною. Масло має відповідати певному класу в’язкості, температурі і не мати забруднюючих частинок. Перегрів рідини може виникнути в результаті засміченості фільтруючих елементів або недостатнього його кількості в системі. Невідповідний за параметрами масло сприяє виникненню проблем з нагнітанням (що тягне за собою зупинку агрегату). Чистота робочої рідини — важливий показник. Потрапили в систему абразивні частинки призводять до внутрішніх подряпин, і інших пошкоджень. Крім того, в системі не повинно бути води і повітря.
Несправності, пов’язані з установкою і закріпленням. Залежно від типу гідравлічної системи, мотор може бути змонтований по-різному (в інструкції / проектної документації це зазначено). Додатково до нього приєднуються різні компоненти (трубопроводи), які з’єднують пристрої з іншими агрегатами системи. Неправильний монтаж (високе розташування, недостатнє кріплення) призводить до збоїв в роботі обладнання. Важливим моментом також є правильне розміщення трубопроводів (відповідної довжини, з правильним перетином, без перегинів). Недотримання правил установки тягне за собою некоректну роботу машини і ремонт гідромоторів Poclain (і інших пристроїв гідравліки).
Несправності, пов’язані з механічними пошкодженнями і зносом. До цієї групи несправностей входять: пошкодження труби, руйнування ущільнень, поломка клапана, вала, муфти, редуктора, трубопроводів. Це найбільш поширені поломки, але не всі. Для якісної діагностики потрібно звертатися в компанію, яка спеціалізується на ремонті агрегатів бренду Poclain.

Этапы ремонта гидромоторов Poclain

Для проведення якісної діагностики і ремонту, виконують розбирання агрегату і промивання корпусу і деталей від забруднень. Далі фахівці виконують дефектовку.

Що включає в себе дефектовка гидромоторов:

визначення ступеня зношеності всіх складових агрегату. Деталі, які зношені сильно — підлягають заміні. Деталі, придатні до роботи, але з дефектами — підлягають ремонту / відновлення.

Дефектовка виконується різними способами: візуальний огляд, постукування, вимір спеціальними інструментами, перевірка на стенді випробувань. За допомогою огляду фахівець може визначити тільки явні ознаки: тріщини, іржу, сильний знос, зірвану різьбу і т.д.

Використання методу «простукування» допоможе виявити приховані тріщини, правильність посадки втулок. Інструменти вимірювання використовуються для виміру напрямку і ступеня зносу.

Деталі, що підлягають ремонту: це можуть бути шестерні, корпус насоса. Ремонтні роботи можуть бути наступними: шліфування площин корпуса, притирання, наплавление. Виконується це з метою видалення задирок, подряпин і інших дефектів.

Після виконання необхідних маніпуляцій, агрегат збирають і випробовують на спеціальному стенді.

Ремонт гидромоторов Poclain Hydraulics

Необхідно враховувати, що, найчастіше, поломка в гідравлічній системі може бути не одна. Саме тому потрібно звертатися до досвідчених фахівців для якісної діагностики. Наприклад, виникнення нехарактерних вібрацій рухового апарату може бути наслідком різних причин:
● Кріплення мотора, виконане неправильно.
● Розташування вала і електродвигуна.
● Підшипники вала занадто зношені / повністю зруйновані.

Гучність у роботі агрегату також виникає з кількох причин, серед яких може бути зношеність манжети, порушена герметичність магістралі, зламані пружини клапанів.

Ремонт гідромотори Poclain — завдання, що вимагає не тільки досвіду і знань, а й великої кількості інструментів і обладнання. ГидроПром надає широкий спектр ремонтних послуг, а також реалізує гідравлічні агрегати відомих світових брендів.

Обсуждение закрыто.