Ремонт гидронасосов и гидромоторов Sauer Danfoss

Ремонт гідронасосів і гідромоторів Sauer Danfoss в Україні — затребувана послуга серед підприємств, виробничих компаній, ремонтно-будівельних організацій, а також всіх інших власників гідравлічного обладнання і техніки. Насос використовується в усіх гидросистемах і, з різних причин виходить з ладу: неправильна експлуатація, порушення норм навантаження, відсутність належного догляду і т.д.

Ремонт гидронасосов и гидромоторов Sauer Danfoss в Украине. Лучшая цена!
Звоните +38(098)193-32-65 

Гідравлічні насоси і мотори ефективні в умовах високого тиску в різних гідросистемах. Робоча рідина, що знаходиться в пристрої, переміщається з області всмоктування в область нагнітання. Між механічно ізольованими камерами не існує прямого з’єднання, тому витіснення рідини — це основний принцип роботи даного агрегату.

Гідронасоси Sauer Danfoss характеризуються гідною якістю, доступною ціною і широким асортиментом. Термін експлуатації агрегатів — тривалий. Модельний ряд представлений пристроями серій H1, LPV, 40, 42, 45, 90. Вони відрізняються один від одного розмірами, способом регулювання, об’ємом, робочим тиском та іншими технічними показниками.

Щоб уникнути ремонту гидронасоса Sauer Danfoss якомога довше, слід дотримуватися основних правил:

Після покупки обов’язково потрібно ознайомитися з інформацією з технічної інструкції придбаної моделі;
Дотримуватися правил установки і експлуатації;
Систематично проводити ТО;
При виявлені несправності зупинити роботу до їх повного усунення;
Замінювати зношені запчастини і деталі вчасно;
Всі технічні роботи проводити в спеціалізованих центрах у хороших фахівців.

Дотримання даних рекомендацій дозволить уникнути передчасного зносу, несподіваних поломок і простою.

Складові компоненти і ремонт гідронасосів і гідромоторів Sauer Danfoss

Залежно від типу гідравлічного насоса, запчастини та деталі, з яких він складається можуть відрізнятися. Однак є основні деталі, якими оснащені всі види гідронасосів:

корпус;
Вал;
Клапан всмоктування;
Клапан нагнітання;
Система фільтрації;
Поршень / плунжер / шестерня;
Гумово-технічні елементи.

Вибір агрегату залежить від самої гідросистеми устаткування і її вимог. Пристрій, що не відповідає параметрам буде працювати некоректно або вийде з ладу зовсім (в такому випадку буде потрібно ремонт гідронасосів — плановий або позаплановий). Правильний вибір гідравлічного насоса — запорука його тривалої роботи.

Різновиди гидронасосов Sauer Danfoss:

Гідронасоси Sauer Danfoss H1 призначені для використання в системах з закритим контуром. Агрегати вважаються вдосконаленими щодо насосів інших серій через більш компактних габаритів і поліпшених робочих характеристик. Ремонт гідронасосів Sauer Danfoss H1 може знадобитися в рідкісних випадках, оскільки виробник зменшив кількість складових деталей майже на 30%, поліпшив систему управління і загальну продуктивність пристрою.
Аксіально-поршневі регульовані гідронасоси Sauer Danfoss LPV застосовуються в гідроприводах з невеликою потужністю і закритим контуром. Регулюються механічним способом. З можливих поломок може бути: порушення в системі дренажної лінії, розгерметизація, поява шумів і гідравлічних ударів, протікання робочої рідини, перегрів і інші.
Перевагою агрегатів Sauer Danfoss 40 вважається можливість виконання двох насосів в одному пристрої (як і в моделі H1, 42). Виконується це з метою зменшення розміру і ваги установки. Можливі різні способи управління.
Гідравлічні насоси Sauer Danfoss 42 створені для техніки із середньою потужністю. Серед несправностей може бути: потрапляння повітря в систему, кавітація, неправильна робота фільтрує системи, недостатня швидкість і інші.
Насоси Sauer Danfoss 45 призначені для гідравлічного приводу з відкритим контуром. Обсяг — до 147 см³ / об, а тиск до 350 бар. Особливістю даної моделі є можливість управління з обмежувачем максимального тиску. Наявність спеціальної системи дозволяє підвищувати ККД гідроприводу.
Популярні гідронасоси Sauer Danfoss 90 застосовуються в різноманітній техніці, мають широкий діапазон обсягів і тиску. Управління може бути ручним, гідравлічним та електрогідравлічним.

Для правильного вибору пристрою краще звернутися в спеціалізується компанію ГидроПром.

Ремонт гідронасосів і гідромоторів Sauer Danfoss включає в себе:

Діагностику. Від досвіду і майстерності фахівця, а також від наявності спецобладнання залежить якість діагностики, а, отже, і правильність ремонтних робіт.
Розбір гідравлічного насоса, огляд деталей на предмет пошкоджень і зносу. При виявленні частин механізму в справному стані, але в зношеному, буде запропоновано замінити і їх, з метою уникнення повторного виходу з ладу гідравлічного насоса.
Витяг деталей, які потребують заміни, ремонту, чищення, дефектовке, промиванні. Гідравлічний насос функціонує в забруднених умовах, тому систематично його компоненти потребують очищення. Якщо цього не виконувати, робоча рідина буде забруднюватися швидше, що призведе до додаткових несправностей. При серйозного ремонту бажано замінити всі елементи ущільнювачів, оскільки саме вони найбільше схильні до зносу.
Виконання ремонту. У компанії ГидроПром (Україна) є всі необхідні запасні деталі на випадок повноцінної заміни, а також якісне обладнання для ремонтних робіт і кращі фахівці.
Збірка і перевірка коректності роботи агрегату на випробувальному стенді. Дана маніпуляція дозволяє перевірити справність системи.
Налаштування корисних властивостей.

Послуги компанії ГидроПром:
● Надає безкоштовну допомогу при виборі гідронасосів та інших механізмів;

● Реалізує гідравлічну продукцію світових виробників;

● Надає послугу «Обслуговування та діагностика гідравлічних систем»;

● Виконує ремонт гідравліки будь-якої складності.

Майстерня підприємства оснащена новим сучасним обладнанням, завдяки якому всі роботи виконуються швидко і якісно. Зателефонуйте прямо зараз — фахівець відповість на всі запитання!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *