Ремонт гидронасосов Kawasaki

Компанія Гідропром здійснює ремонт гідронасосів Kawasaki за найдоступнішими цінами в Україні. Гідронасоси даного бренду представлені в широкому асортименті і активно застосовуються в дорожньої, будівельної та іншої спецтехніки. Серед моделей є агрегати, призначені для гідравлічних систем, що вимагають високої / середньої навантаження, із замкнутим контуром, з використанням гідростатичних трансмісій і т. Д. Пристрої мають високу якість, довговічність, тривалий термін експлуатації і позитивні відгуки споживачів.

Причина несправності гидронасоса Kawasaki

Незважаючи на те, що гідравлічні агрегати характеризуються гідною якістю і стійкістю до навантажень, рано чи пізно вони підлягають ремонту (планового, поточного, капітального, позапланового).

Основні причини, що сприяють виникненню поломок, зносу компонентів гідравлічної системи (в т.ч. і гідронасосів):

Порушення термінів ТО. Гідравлічний насос завжди схильний до високих навантажень і є вразливим вузлом. Регулярний огляд і своєчасна заміна зношених елементів є гарантією довгої і ефективної роботи.
Відсутність планового ремонту. Після тривалої експлуатації, складові деталі зношуються і підлягають заміні. Є рекомендації щодо строків використання в технічній документації. Зношеність елементів можна визначити також по зниженню продуктивності техніки.
Порушення правил експлуатації. До правил відносять норми навантаження, час безперервної роботи, техніка безпеки і т. Д. Недотримання їх — це прямий шлях до поломок і ремонту.

Ремонт гидронасосов Kawasaki в Украине. Лучшая цена!
Звоните +38(098)193-32-65

Важливий і правильний підбір технічних параметрів гідравлічного насоса. У разі невідповідності характеристик насоса вимогам гідравлічної системи завжди будуть виникати несправності. При виявленні неточності роботи обладнання (уповільнення, шум / вібрація) потрібно обов’язково зупинити роботу техніки до усунення неполадок.

Основные неисправности и ремонт гидронасоса Kawasaki

Поломки можуть бути загальними і специфічними (що стосуються конкретної моделі). Це обумовлено наявністю різних видів пристроїв.

До основних ознак несправностей гидронасосов відносяться наступні:

Працює повільно робочих органів. Виникає в результаті нестачі робочої рідини в системі, несправностей гидронасоса.
Витоку в системі. Помітити їх можна в місцях з’єднань / ущільнень: при неправильній установці / недостатньому затягуванні / зношеності робоча рідина протікає. Цю проблему необхідно усунути відразу, інакше недолік олії в системі спровокує проблеми більш серйозного характеру.
Гучність і гідравлічні удари. Можливі причини даної несправності: пошкодження валу, редуктора, муфт. Сторонні шуми можуть бути через кавітації.
Перегрів робочої рідини і гидронасоса виникає через нестачу олії, засміченості фільтрів (заважають його нормальному надходженню), зношеності деталей.
Проблеми з нагнітанням рідини в систему. Несправність з’являється через невідповідність параметрів масла, некоректної роботи приводу або запобіжного клапана.

Несправності гидронасоса:

Забруднене фільтр на лінії всмоктування.
Руйнування ущільнення вала, пошкоджена лінія всмоктування.
Низький рівень масла в системі.
Використання масла з невідповідним класом в’язкості.
Знос розподільника, підшипників.
Некоректна робота клапана гідророзподільника.
Надмірна затянутость стяжних болтів.

Як визначити, чи потрібен ремонт гидронасоса Кавасакі: уважне ставлення до гідравлічного обладнання дозволить виявити несправності на ранніх стадіях. При зниженні продуктивності техніки, рекомендується звернути увагу на стан гідравлічної системи. Можливо, буде потрібно виконати нескладний ремонт гидронасоса Kawasaki.

От чего зависит цена ремонта гидронасоса Kawasaki

Вартість ремонту визначається його складністю і ціною запасних частин / аксесуарів. Якість ремонту залежить від правильної діагностики, досвідченості майстра, наявності сучасного обладнання. Провести заміну зношених / несправних деталей можна і самостійно. Однак, якщо немає достатньої кваліфікації, краще цього не робити.

Переваги виконання ремонту гідронасосів Кавасакі в спеціалізованому центрі ГидроПром:

Точне визначення несправності. Наявність кращих фахівців дозволяє проводити діагностику гідравлічних систем і окремих пристроїв швидко і точно. Некоректне визначення поломки (при спробі виконати ремонт гідронасосів своїми руками) призведе до зайвих витрат без гарантії успішного результату.
Стислі терміни. Всі роботи виконуються в строго обумовлений час.
Інструмент та обладнання. Спеціалізована майстерня Гідравлік Лайн оснащена всім необхідним обладнанням, яке дозволяє виконати діагностику, ремонт і перевірку.
Широкий асортимент запчастин дозволяє виконати ремонт гідронасосів оперативно швидко і якісно.

Крім цього, вартість ремонту, виконаного в майстерні обійдеться дешевше в порівнянні з виконанням ремонту власними силами (з огляду на час, матеріальні витрати і докладені зусилля).

Обсуждение закрыто.