О компании

Наша компанія на сьогоднішній день є лідером серед компаній, що надають послуги промислового сервісу.
Ми маємо партнерські відносини з провідними виробниками високоякісного обладнання як вітчизняного, так і зарубіжного. Це дає нам можливість постачати великі промислові підприємства першокласним гідравлічним обладнанням на самих вигідних умовах.
Основна сфера діяльності : продаж та поставка, подальші обслуговування, ремонт і діагностика гідравлічного обладнання. Ми надаємо послуги з урахуванням сучасних тенденцій міжнародного промислового ринку, постійно впроваджуємо інновації. Під час ремонтних або монтажних робіт, при технічному обслуговуванні гідравліки, наші фахівці використовують високоякісні інструменти, що відповідають чинним нормам і вимогам.
В асортименті  можна знайти наступну продукцію:
1. Рульові гідравлічні механізми, або гидрорули.
2. Шестеренні насоси.
3. Дозатори — насоси.
4. Мотори героторного і планетарного типу.
5. Нерегульовані і регульовані гідромотори.
6. Нерегульовані і регульовані гідронасоси.
7. Гидростаты.
8. Гідроциліндри.
9. Здвоєні гідронасоси.
10. Гідророзподільники.
Всі товари мають відповідні сертифікати якості.
Наше обладнання і послуги на сьогоднішній день широко затребуване в наступних галузях:
1. Деревообробної та деревопереробної промисловості.
2. При будівництві доріг.
3. Гірничодобувної промисловості.
4. В комунальних господарствах.
5. Нафтогазодобувній та нафтопереробній промисловостях.
6. В сільському господарстві.
Команда співробітників нашої компанії — це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, справжній професіонал своєї справи. Ми завжди готові допомогти правильно підібрати гідравлічне обладнання з урахуванням особливостей і потреб вашого підприємства, встановити його і надалі надавати послуги технічного обслуговування.
До кожного клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід, приділяємо особливу увагу побажань і переваг. Наша головна цінність — це клієнти, тому ми прикладаємо максимум зусиль для вашого комфорту і зручності, щоб наше співробітництво тривало довгі роки.
Цінова політика порадує вас доступність і демократичністю. Ми дбаємо про бюджет наших клієнтів, надаємо додаткові бонусні пропозиціями акції.

Обсуждение закрыто.