СВОЕВРЕМЕННОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ ГИДРОПРИБОРОВ – ЗАЛОГ УСПЕШНОЙ РАБОТЫ

hydraulic-pump1-1024x683

Щоб продовжити термін служби будь-якого гідрообладнання, необхідно чітко розуміти для себе терміни його функціонування. Навіть самий дбайливий догляд і слідування всім вимогам не врятують гідронасоси і гідромотори від природної амортизації. Також необхідно слідувати рекомендаціям виробника і не перевантажувати техніку.
Спеціалісти визнають, що і сьогодні немає точної методики, яка б дозволила точно визначити час роботи гідромоторів серії 303 або будь-якої іншої лінійки. Найбільш поширений метод – це аналіз хронографии функціонування. Крім фіксації відпрацьованого часу, слід брати до уваги безліч інших факторів, опосередковано і прямо впливають на тривалість служби гідромотора регульованого 303.1.112.100.0.
Давайте розглянемо етапи технічного обслуговування гідронасоса 410.112.А-08.02 на прикладі, де заданий проміжок функціонування дорівнює 20 тисячам годин:
Прилад відпрацював 12 тисяч годин – його потрібно демонтувати, перевірити на працездатність, промазати і повернути на робоче місце.
Після відпрацювання 15 тисяч і 17 тисяч годин – процедура повторюється.
Відпрацьовано від 17 тисяч до 20 тисяч годин – у цей час уникайте перевантажень і точно дотримуйтесь правил експлуатації приладу.
Застосовуючи ці нескладні поради і дотримуючись прописаних правил експлуатації гідронасосів серії 410, ви зумієте зберегти працездатність своїх дорогих механізмів тривалий час. Таким нескладним чином ви убезпечите себе від несподіваних поломок і подальших тривалих простоїв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *