О ВАЖНОСТИ ЧИСТОТЫ ГИДРАВЛИЧЕСКОЙ ЖИДКОСТИ…

Гідравлічні системи, незважаючи на свою багатофункціональність і потужність, досить крихкі. Купуючи будь-гідромотор МГП-160, необхідно ретельно стежити не тільки за його справністю в цілому, але і звертати пильну увагу на його комплектуючі – фільтри, клапани, важелі та інші складові. Тільки так ви зможете зберегти механізм в цілісності і продовжити термін його служби.
У тому випадку якщо тема гідравлічної сфери вам близька, то ви повинні знати, що неодноразово проводилися дослідження на тему впливу чистоти гідравлічної рідини на роботу гідронасосів та інших гідромеханізмів. У цій статті ми докладно вивчимо, чому потрібно регулярно проводити оновлення або скрупульозну очищення технічного масла в системі:
Забруднення масла веде до поломки універсальних насосних агрегатів та інших пристроїв у 4 з 5 випадків.
Навіть незначні частки, не видимі неозброєним оком, можуть бути причиною виникнення неполадок всередині механізму.
Регулярно міняйте фільтри і купуйте тільки високоякісну продукцію, оскільки звичайні фільтри не завжди справляються зі своїм завданням, завдаючи непоправної шкоди гідравлічних моторів.
Наведені приклади підкреслюють важливість підтримання чистоти гідравлічного масла – це значно подовжує термін служби гідравлічних насосів серії 313 і покращує експлуатаційні характеристики приладів. Варто розуміти, що навіть скрупульозний аналіз на предмет забруднень не дозволить показати всі частинки, які можуть вплинути на працездатність системи. Деякі з них потрапляють в систему з пошкоджених ущільнень, брудного обладнання або пилу, що потрапили всередину гідронасосів регульованих 313.3.107.597.483 при збірці.
Стерильність гідравлічного масла вкрай необхідна та заходи з очищення гідросистеми слід в обов’язковому порядку включати в перелік планових заходів з обслуговування системи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *