Ремонт гидрораспределителей в Украине

Ремонт гидрораспределителей всех типов

Ремонт гідравлічних розподільників — складний і трудомісткий процес, при якому необхідні умови професійної майстерні-цеху з необхідним профільним обладнанням, кваліфіковані фахівці і випробувальний стенд.

Наше підприємство, яке задовольняє всім перерахованим вище вимогам. Наша Майстерня по ремонту гідравліки виробляє ремонт гідророзподільників в заводських умовах із дотриманням усіх ТУ і вимог стандартизації якості до виконуваного процесу.

Майстерня виконує ремонт гідророзподільників з різним типом управління: механічним, гідравлічним та електро-магнітним. Ремонт гідророзподільників РС25.20, РС25.160, РХ-346, РМ-12, Р80, Р100, Р200, Р160, ГГ-420, ГГ-432, ГР-520, 10.16.000, 10.17.000, 10.18.000 АТЕК . Ремонт імпортних гідророзподільників Boschh-Rexroth, John Deere, Caterpillar, Case, Liebherr, Kato, Hiaba.

Ремонт гидрораспределителей секционных, моноблочных, тандемных — консультации по телефонам указанных на сайте.

Наша компанія виконує ремонт розподільників із заміною золотника або відновленням і напиленням старого золотника. Але не всім Гідророзподільники підійде такий спосіб ремонту як відновлення золотника. Такий спосіб найчастіше використовується при ремонт гідророзподільників Р80, Р160, Caterpillar (великі гидрораспределители).

Наше підприємство займається комплексним ремонтом гидрораспределітелей імпортного та вітчизняного виробництва.

Ремонт гідророзподільників екскаваторів, тракторів, комбайнів, навантажувачів, бульдозерів, автогрейдерів, автокранів та іншої спецтехніки та сільськогосподарської техніки.

Ремонт гидрораспределителей по низкой цене

Наша Майстерня виконує ремонт гідророзподільників оперативно, якісно і за низькою ціною. У майстерні є все необхідне обладнання і інструменти, кваліфіковані працівники постійно підвищують свої навички і знання в сфері ремонту гідророзподільників. На підприємстві є випробувальний стенд, де проводяться випробування гідравлічних розподільників після ремонту.

На всі роботи і замінені деталі поширюється гарантія.

Стадии ремонта гидрораспределителей

  • Разборка гидрораспределителя и выявление дефектов
  • Восстановление седел золотников в корпусе распределителя
  • Замена пружин, РТИ
  • Изготовление золотников или ремонт старых золотников гидрораспределителя
  • Ремонт или замена клапанов
  • Испытание на стенде
  • Покраска

На початку ремонту розподільників гідравлічних проводиться діагностика і дефектовка розподільника безкоштовно *. У процесі ремонту гидрораспределителя відбувається відновлення і заміна зношених вузлів і деталей. Потім гідророзподільник проходить випробування на стенді. Тільки після цього він відправляється замовнику.

Стоимость ремонта гидрораспределителя

Ціна ремонту гідророзподільника визначається в індивідуальному порядку, після виявлення всіх несправностей і визначення деталей під заміну. Щоб зробити попередній розрахунок вартості ремонтних робіт, необхідно відправити фотографію гидрораспределителя і його дефектів на Viber, Telegram або пошту нашого підприємства.

Виды неисправностей гидрораспределителей

Знос резино-технічних виробів, знос втулок, попадання сторонніх предметів під золотник, клапан — це досить таки простий вид несправностей, який призводить до виникнення течі масла, або неправильної роботи гідророзподільника. В даному випадку ремонт гідророзподільників зводиться до заміни ущільнень, промиванні клапанів і золотників, заміні пружин і втулок. Це найпростіший вид несправності.

Складнішою несправністю є знос золотників, задираки золотників гідророзподільника, а також повне руйнування золотника. Дана несправність призводить до перетікання робочої рідини по магістральних каналів гідророзподільника, що веде до втрати тиску, переданого гідророзподілювачем до виконавчого механізму. Таже це призводить до заклинювання золотників, відсутності нейтрального положення, перегріву робочої рідини, постійного скидання тиску (тиск в обратке), відключення робочих операцій техніки, на якій встановлений гідророзподільник. Ремонт гідророзподільників при пошкодженні золотників відбувається в такий спосіб:

  • Якщо канал золотника (ліжко золотника) не ушкоджена — відсутні задираки, подряпини, вироблення, то в такому випадку ремонт зводиться до виготовлення нового золотника або відновленню і напилення зношеного золотника, а потім до притирання золотника до його робочому каналу в Гідророзподільники
  • У разі зносу каналу золотника, виготовляється новий золотник збільшеного розміру, а канал піддається хонінговку (розточування і шліфовка) до розмірів нового золотника, а потім проводиться притирання золотника до каналу.

При виготовленні золотника гідророзподільника, наше підприємство дотримується всіх технології: токарні та шліфувальні роботи, а потім гарт.

Найскладнішою поломкою гидрораспределителя є задираки, відколи, отвори гидрораспределителя під золотник (ліжко золотника, робочий канал золотника). Наше підприємство виконує відновлення каналу золотника методом наплавлення, напилення, шліфування поверхні або повною заміною корпусу або секції.

Наша Мастерская выполняет ремонт гидрораспределителей любой сложности!

Ремонт импортных гидрораспределителей в Украине

Наша компанія має величезний досвід по частині ремонту імпортних розподільників. Налагоджені метод і технологія ремонту, наявність сучасного обладнання і навчений персонал, наявність перевірених каналів поставок запасних частин дозволяє проводити ремонт імпортних розподільників будь-якої складності і будь-якого виробника.

Ремонт гидрораспределителей Caterpillar, Hyundai, Kato, ремонт распределителей John Deere, Case, Massey Ferguson, Manitou, ремонт гидравлических распределителей JCB, Liebherr, Bosch Rexroth, Komatsu, Volvo, Parker, Kobelco, Doosan, Sauer Danfoss, Hydrocontrol и другие гидрораспределители.

Обсуждение закрыто.