Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth

Ремонт гідронасосів Bosch Rexroth в Україні виконує компанія ГідроПром, що спеціалізується на гідравлічному обладнанні даного бренду.

Крім того, ГідроПром надає широкий спектр послуг з ремонту, технічного обслуговування, модернізації, виготовленню різних гідравлічних пристроїв, а також реалізує деталі, запчастини, аксесуари, агрегати інших відомих виробників.

При отриманні несправного насоса, фахівець компанії проводить діагностику (дефектовку) і, після виявлення причини, зв’язується із замовником для узгодження подальших дій. Все замінні компоненти якісні та оригінальні, а на послуги надається гарантія.

Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth в Украине. Лучшая цена!
Звоните +38(098)193-32-65

Причины возникновения неисправностей и потребности в ремонте гидронасосов Bosch Rexroth (Бош Рексрот)

Несправності в гідравлічній системі з’являються в результаті неправильних дій або бездіяльності. Неполадки можна помітити відразу при їх появі: зниження потужності спецобладнання, заклинювання робочих органів або їх сповільнений рух, некоректна робота техніки. Необхідно з’ясувати їх причину і усунути.

Недотримання правил експлуатації призведе до поломок, ремонту гидронасоса Bosch Rexroth та інших важливих вузлів системи. Суворого дотримання підлягає:

  • Використання гідравлічної рідини, яка відповідає системі за такими параметрами, як в’язкість, температура, чистота. Більшість несправностей пов’язано саме з робочим маслом. Його має бути достатня кількість, тому, після виявлення витоків, рідину слід додати. Важливим критерієм є і чистота (без домішок, бруду, води, повітря). Вода і абразивні частки негативно впливають на внутрішню поверхню агрегату: сприяють виникненню корозії, появи подряпин, знижують його експлуатаційні властивості, що призводить до швидкої зношуваності деталей.
  • Правильний вибір і монтаж гидронасоса Бош Рексрот. Гідравлічна система будь-якої спецтехніки має власні характеристики, показники і вимоги. Невідповідність агрегату цим вимогам знизить продуктивність обладнання і спровокує передчасний знос. А неправильний монтаж гидронасоса призведе до виходу його з ладу.
  • Своєчасне технічного обслуговування (і кваліфіковане ТО). У системі є вироби, міняти які потрібно частіше інших (ущільнення). При тривалій експлуатації, матеріал резино-технічних виробів руйнується — це призводить до того, що частинки потрапляють в гідравлічну систему, ушкоджуючи її зсередини і забруднюючи фільтр. Виконуючи ТО, фахівець може не тільки виявити, але і запобігти багатьом неполадки.
  • Рекомендації з інструкції по використанню. Недотримання правил експлуатації — ще одна причина виникнення потреби в ремонті гидронасосов Bosch Rexroth та інших вузлів. Іноді оператори гідравлічного обладнання допускають перевищення норм навантаження, тимчасового інтервалу або використовують машину не за призначенням, що призводить до появи збоїв в роботі техніки.

Симптомы неисправностей гидронасосов Bosch Rexroth

Різні несправності відразу з’являються в роботі машин і не помітити їх складно (за винятком аварійних ситуацій). Ось найпоширеніші з них:

Корпус гидронасоса пошкоджений. Виявляється у вигляді тріщин, крізь які протікає робоча рідина, здуття. Причини наступні: клапан гідравлічного розподільника неправильно налаштований, або заїдає в результаті надмірної зношеності.
Гідравлічний насос без причини вимикається — ознака поломки приводного механізму.
Витоку. Виникають через зношеність ущільнень / манжети або недостатньої фіксації сполучних компонентів.
Перегрів насоса. При виявленні даної проблеми ремонт гидронасоса Bosch Rexroth неминучий. Можливі причини: зношеність деталей, засміченість фільтруючих компонентів, порушення граничного навантаження, механічні пошкодження трубопроводів, недолік / низька якість робочої рідини.
Появи шуму і вібрацій, яких не було раніше. Несправність слід шукати в системі трубопроводів (неякісний монтаж, пошкодження). Можливо також зносилася муфта приводу агрегату або в’язкість масла перевищує допустиму норму.
Ремонт гидронасоса Bosch Rexroth потрібно в разі, якщо в системі немає тиску \ процес нагнітання слабкий або відсутній. Виникає в результаті витоків, забрудненої робочої рідини, зламаного приводного механізму, некоректного налаштування тиску, підвищеного зносу.
Повітря в гідросистемі. Причина: зношеність манжети, негерметичність лінії всмоктування.
Рух робочих органів обладнання нерівномірне. Крім того, що виникає це через заїдання елементів гідроциліндра, ще однією причиною може бути нерівномірна подача в систему гідравлічної рідини внаслідок поломок гидронасоса.

Ціна ремонту гідронасосів Bosch Rexroth залежить від характеру несправності, складності роботи і вартості замінених деталей.

Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth: методы диагностики и этапы

Перед проведенням ремонту, агрегат підлягає ретельній діагностиці. Після опису замовником проблеми, отримання насоса, фахівець виконує розбирання і миття складових частин. Далі йде етап дефектації — перевірки запчастин на подальшу придатність. Вона виконується за допомогою різних методів:

Огляд запчастин. Все, що можна помітити — це видимі пошкодження: відколи, тріщини, здуття, ступінь зношеності, корозія та ін.
Остуківаніе. Використання даного методу допомагає виявити внутрішні дефекти.
За допомогою вимірювальних приладів оцінюється напрямок, характер і розмір зношеності деталей.

Для діагностики також може бути використаний метод випробування на стенді до моменту розбирання. Після дефектації виконують ремонт придатних запчастин (шліфування, притирання, наплавление) і заміну непридатних. Далі виконується складання та перевірка коректності роботи.

Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth в Украине

ГідроПром має в наявності всі необхідні запчастини і широкий асортимент нових агрегатів. Серед товарів: насоси, мотори, гідроциліндри, розподільники та інші гідравлічні пристрої. Серед послуг: ТО, модернізація, ремонт, виготовлення, проектування гідравлічних систем.

Отримати безкоштовну консультацію можна за телефонами, вказаними на сайті.

Обсуждение закрыто.