Изготовим кокиль любой сложности

Виготовимо кокіль будь-якої конфігурації і складності із сталі, чавуну, алюмінію та інших матеріалів.
Кокіль — металева форма для заливки металу. Найчастіше кокіль виготовляють зі сталі (10, 20, Ст 3, 15Л, 15ХМЛ) і чавуну (СЧ20, СЧ25, ВЧ40, ВЧ45). Рідше використовують алюмінієві (силуміни АК7ч, АК7Ц9), мідні і магнієві. Вибір матеріалу кокіль залежить від призначення і конфігурації виливки. Кокіль — багаторазова форма і від її якості залежить якість готової продукції. Тому дуже важливо виготовити кокіль якісним з дотриманням всіх особливостей креслення. І в цьому ми Вам допоможемо виготовити якісний кокіль з будь-якого матеріалу.
Виробництво та супутні операції з виготовлення кінцевої деталі (термообробка, хіміко-термічна обробка, нанесення покриттів та ін). Роботи проводяться на високоточних верстатах з ЧПУ — це гарантія точності, якості і швидкості виконання замовлення.
Перевірені і сертифіковані матеріали, досвідчена команда і високоточне обладнання та інструменти гарантія повного виконання замовлення в обумовлені терміни. Допоможемо з вибором матеріалу і конфігурації деталей.
Так само виготовляємо шпильки, муфти, напівмуфти, гайки, шківи, вали, бандажі, болтів, корпуси, кільця, болти, хвостовики, шестерні та їх складові, колеса кранів, вагонеток і візків, дискові розкрійні ножі. А так само будь-які вироби з документацією (кресленнями, ескізами) замовника.
Ціна замовлення залежить від конфігурації, габаритів і специфіки деталі.
1 2 3 4 5 6 viber image

 

Comments are closed